icon

Xposed Installer

3.1.5 için
Android

4.2

65

Androidinizin bütün kontrolü elinizde

9.7M

Bu uygulamayı oyla

Xposed Installer cihazınızın işletim sisteminde ufak ayarlamalar yapmanıza izin veren bir uygulamadır. Cihazınızı baştan başlattıktan sonra çalışmaya devam edecek kadar küçüklerdir ancak Android cihazınızdan en iyi şekilde faydalanmanıza yardımcı olacak kadar da önemlidir.

Şunu akılda tutmakta yarar var ki Xposed framework'ü yüklemek bazı sorunlara sebep olabilir. Bu çok yaygın değildir ancak eğer dikkatli olmazsanız uygulama Androidinizi işlevsizleştirebilir ve onu formatlamaya sizi zorlayabilir. Bu yüzden ekranda görülen basit talimatları izleyin.

Xposed framework'ü yüklediğinizde ve cihazı tekrar başlattığınızda mevcut bütün modülleri kontrol edin. Uygulamanın ara yüzünden 100'den fazla değişik seçeneğin farklı isimlerini ve açıklamalarını görebilirsiniz. Bazıları sadece estetiktir ve klavyenizin rengini değiştirmenize izin verir, diğerleri ise halihazırda yüklediğiniz uygulamalara verilen izinleri etkisiz hale getirir.

Xposed Installer cihazından faydalanmak isteyen Android kullanıcıları için ilginç bir araçtır. Bir bakıma Xposed Installer karışık dezavantajları olmadan kişiselleştirilebilir bir ROM'un faydalarını verir.
Gereksinimler

Andorid 4.0.3 ya da üst sürümünü gerektirir.

X